Kontaktuppgifter till lärare på Kävlinge Lärcentrum

Ola Andersson matematik och naturkunskap 2
0709-73 94 45 | ola.andersson2@kavlinge.se

Erika Hansson vård & omsorg 1 och 2, hemsjukvård
0709-73 95 94 | erika.hansson@kavlinge.se

Helene Lagerstam friskvård & hälsa, hälsopedagogik, socialpedagogik, etik och människans livsvillkor,
0709-73 96 48 | helene.lagerstam@kavlinge.se

Agneta Liljeberg  matematik på grundläggande nivå, delkurs 1-2
0709-73 94 62 | agneta.liljeberg@kavlinge.se

Anna Lundh  medicin 1, vård och omsorg vid demens, vårdpedagogik och handledning
046-739738 | anna.lundh@kavlinge.se

Mikael Midenstam administration, ekonomi, religion, juridik, psykologi1 och 2, psykiatri 1, samhällskunskap grund
0709-73 94 07 | mikael.midenstam@kavlinge.se

Susanne Nilsson  äldres hälsa & livsvillkor, specialpedagogik 1 och 2
0709-73 95 97 | susanne.nilsson3@kavlinge.se

Emma Ottosson  historia, samhällskunskap
0709-73 90 41 | emma.ottosson@kavlinge.se

Dubravka Radic  naturkunskap 1
0709-73 94 51 | dubravka.radic@kavlinge.se

Kristian Smedjeback engelska
0709-73 94 87 | kristian.smedjeback@kavlinge.se

Carina Tegnér svenska, svenska som andraspråk
0709-73 94 89 | carina.tegner@kavlinge.se

Senast modifierad: Thursday, 26 October 2017, 14:01